Path of Exile
Diskuze fóra
Nejnovější
Two hand Axe - skill...
Guild
Prosím o radu.(Ranger)
kralovna
instalace path of exile
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Anketa
Jaké povolání vás nejvíc baví?

[122]
Marauder
17%
Marauder

[171]
Witch
24%
Witch

[136]
Ranger
19%
Ranger

[93]
Duelist
13%
Duelist

[98]
Templar
14%
Templar

[99]
Shadow
14%
Shadow

Hlasovalo: 719
Pro hlasování musíte být přihlášeni.

Archív anket
Přihlášení
Jméno

Heslo

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 2,337
Nejnovější člen: stistkoCze
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

14.04.2019 23:15:23
ještě tu někdo existuje?

12.01.2017 22:30:40
nyx.cz hofyland.cz ::: jeste nekde to zije? cz+sk exajlu jsou stovky, ale tu su něni :

12.01.2017 22:28:24
mrtvo, co?

31.03.2016 20:19:53
To je velká škoda... a je někde CZ komunita okolo POE... rád bych položil pár dotazů a i nějaká rada

19.03.2016 10:29:15
Bohuzel uz nekolik let ne.

Číst diskuzi
 Vytisknout diskuzi
instalace path of exile
Kardel
Cau jsem Kardel rozhodl jsem se hrat hru Path of exile tak jsem stahl hru na steamu.Kamarad mi to doporucil tak jsem to do stahoval a potom spoustim hru a pise to toto:V aplikaci PathOfExileSteam.exe došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

prosim co mam delat vubec nevim diky za rady

Kardel
jo a jeste kdyz jsem to stahoval na officialni strance tak se mi stahlo jen 12 mega a to sami to psalo

stoRmjE
Ahoj, ze stranek si stahnes instalator, kterej ma 7,1MB. Pokud mas win 7 a vys, zkus to otevrit jako spravce. Instalator potom stahne celou hru a rovnou ji nainstaluje
pathofexile.mystiq.org/signature/stoRmjE.png

Kardel
aha ja mam xp, a ten instalator jsem stahoval ale nespustil sem to ve spravcovy tak diky moc za radu zkusim to kdyz tak tak se ozvu

Kardel
no tak jsem to zkousel nainstaloval jsem to a furt to sami. zapl jsem instalacku hned to bylo na konci potom tam jeste neco probehlo a bylo to.Neni to treba ze mam spatnou verzi instalacky? Pise to to sami

sasek2
taky mi to nejde

Rumcais
Ve složce hry máte složku Logs, otevřete soubor , co tam je, a podívejte na konec, tam je napsáno na čem to spadlo.
Mě to padalo také , v souboru jsem zjistil, že kvůli zvukovce, stačilo vypnout hardwarovou akceleraci zvuku, problém s padáním log screenu přestal a na kvalitu zvuku to nemělo znatelný vliv.
Ale to byl můj případ, může to padat na něčem jiném.
Když tak sem zkopírujte poslední řádek logu.

Jahja
Mě poslední řádek píše: 2013/12/04 23:39:32 24317890 3e [INFO Client 6248] OpenAL device is "Generic Hardware on Realtek HD Audio output"

Rumcais
Taky ti to nejde nastartovat, nebo co? tenhle řádek nehlásí žádnou chybu.

Skerwolv
Ahoj. omlouvám se že obtěžuji. Již podruhé se snažím spustit PoE. Asi před půl rokem se mi to několikrát zaseklo těsně před dokončením instalace (PC uplně zamrzlo cca v 95%). Myslel jsem že je to chyba instalátoru a PoE jsem opustil. Nyní jsem se rozhodl zkusit to znovu. Hra se nainstaluje ale při instalaci patchů těsně před koncem opět freezne celé PC a nejde s tím nic udělat........teď se o to pokouším podruhé, pokud se to bude opakovat, zkusím vycucnout ten log, ale minule mi to po restartování vůbec polovina hry chyběla....takže při spouštění mi to psalo: "neplatný spouštěcí soubor. :-( bohužel i složka Logs nebyla přítomna....jsem z toho docela neštˇastný....hra se mi líbí a je to pro mne nepochopitelné proč se to děje....

Skerwolv
Domnívám se že konflikt způsobila aplikace NOD32, nebo Anti-Malvare.......nestačilo ani deaktivovat firewall NODa a antivirovou ochranu dočasně.....protože jsem měl anti-malvare pouze shareware verzi tak jsem ji uplně odinstaloval a NOD jsem musel dočasně odinstalovat také.....teď po dokončené instalaci jsem ho tam dal normálně zpět a vše funguje jak má.......domnívám se že instalace hry kříží nějakou knihovnu, kterou používá ke své funkci antivir, nebo firewall.......

Přejít na fórum: