Path of Exile
Diskuze fóra
Nejnovější
Two hand Axe - skill...
Guild
Prosím o radu.(Ranger)
kralovna
instalace path of exile
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Anketa
Jaké povolání vás nejvíc baví?

[122]
Marauder
17%
Marauder

[171]
Witch
24%
Witch

[136]
Ranger
19%
Ranger

[93]
Duelist
13%
Duelist

[98]
Templar
14%
Templar

[99]
Shadow
14%
Shadow

Hlasovalo: 719
Pro hlasování musíte být přihlášeni.


Archív anket
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 2,337
Nejnovější člen: stistkoCze
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

14.04.2019 23:15:23
ještě tu někdo existuje?

12.01.2017 22:30:40
nyx.cz hofyland.cz ::: jeste nekde to zije? cz+sk exajlu jsou stovky, ale tu su něni :

12.01.2017 22:28:24
mrtvo, co?

31.03.2016 20:19:53
To je velká škoda... a je někde CZ komunita okolo POE... rád bych položil pár dotazů a i nějaká rada

19.03.2016 10:29:15
Bohuzel uz nekolik let ne.

První týden otevřené Bety
Grinding Gear Games


Článek převzat a přeložen ze stránky: www.pathofexile.com/forum
Autorem je Chris Wilson, hlavní vývojář hry Path of Exile


Takže už máme za sebou první velmi vzrušující týden otevřené bety v Path of Exile. Komunita se neuvěřitelně rozrostla a jsme rádi, že s námi sdílíte naše zážitky. Připravili jsme si pro vás několik novinek a informací o tom, jak se věci mají a jaké jsou plány do budoucna.

Napřed bych chtěl napsat něco o stabilitě serverů. Pro mnoho hráčů, obzvlášÅ¥ v Evropě, je toto velmi omílané téma. Během několika posledních dní naše servery nezvládají nátlak ve večerních hodinách, kdy na nich hraje nejvyšší počet hráčů. Za tyto problémy se velmi omlouváme a děláme co můžeme, aby jsme je vyřešili. Zjistili jsme, že největší problémy nastávají při větším přesunu dat mezi Evropou a Amerikou. Všechno funguje dobře dokud se nepřekročí určitá hranice množství dat, kdy se začínají objevovat pravidelné pády serverů. Již jsme aplikovali mnoho oprav na servery, aby jsme snížili množství pádů na minimum a očekáváme, že již brzy budou tyhle pády jen vzpomínkou na začátek bety. Do té doby s námi mějte prosím strpení a očekávejte, že v nejvytíženějších hodinách (u nás večer mezi 20h-02h) můžou servery padat.

Další novinky už budou pozitivnější a jsme na to velmi hrdí! Path of Exile naprosto předčil naše očekávání v oblíbenosti a reakce hráčů jsou úžasné. I přes problémy s padáním lze na serverech vidět neuvěřitelnou soutěživost, vytrvalost a zábavnost. Denně se na naše servery připojí přibližně 287 tisíc hráčů a současný rekord online hráčů je necelých 70 tisíc. Na naše stránky zavítá denně 650 tisíc uživatelů. V žebřícku Xfire jsme nyní jako jedna z nejpopulárnějších online PC her, které se současně hrají. Nelze vyjádřit naši vděčnost za váš úžasný zájem a jak jsme hrdí na svou práci. Děkujeme vám!

Během posledního týdne jsme již aplikovali 4 aktualizace pro klienta (a spoustu oprav pro servery), z nichž poslední je verze 0.10.0e, kterou jsme nahráli včera. Pro verzi 0.10.0 máme ještě připravenuo celou řadu úprav a změn, které se budou zaměřovat na opravu určitých chyb a vylepšení pro hru o které nás hráči žádají.

Další větší aktualizace bude verze 0.10.1, která bude obsahovat změny jako:
Nové ikonky pro gemy, takže budou snáze identifikovatelné
Mnoho úprav generování lokací u End-Game map, takže budou mnohem zajímavější než doposud
Kompletní předělání zvuků a podpora pro komplexnější změnu jejich nastavení

Tato aktualizace by měla dorazit asi během jednoho až dvou týdnů, bude záležet na tom jestli budeme spokojeni s její kvalitou. Máme připraveno ještě hodně různých vyplešení, která by se mohla k této aktualizaci přidat, ale o těch vám napíšem v další novince, až projdou řádným testováním.

Dále zkoumáme jak se komunita vyjadřuje k nápadům implementovat do hry zobrazování způsobeného zranění a možnosti nastavení pro sbírání kořisti.

Náš plán pro rok 2013 zahrnuje hlavně hodně vylepšení v rámci PvP, další lokace pro 3.Akt a obsah, který jste mohli vidět v traileru na otevřenou betu, ale ještě nebyl přidán do hry. Tento rok chceme hru rozšířit o tucty nových schopností, stovky unikátních předmětů a mnoho nových lig, kde budete moct hrát.

Když už mluvíme o ligách, velmi brzy začne další závodní liga!
Hráči z uzavřené bety si jistě pamatují, že zůčastnění se takovýhle soutěží je velmi zábavné. Právě vypracováváme kompletní kalendář soutěží s novými cenami v různých odvětví hry. O někteých detailech se stále rozhoduje, ale již můžete očekávat velmi brzké odhalení několika závodních lig s různými herními formáty a nastavením.

Zase jsme otevřeli možnost pro hráče poslat nám svoji postavu do video série "Build of the Week" kde představujeme některá velmi unikátní povolání a herní styly. Pokud si myslíte, že vaše postava je opravdu unikátní a mohla by se stát součástí tohoto seznamu, můžete si zkusit napsat o přidání pod následujícím odkazem: ODKAZ

Jinak do obchodu bude časem přidáno mnoho dalších kosmetických úprav pro vaše postavy. Zatímco se snažíme pracovat hlavně na vývoji samotné hry, malá skupina vývojářů dělá na prezentacích pro tyto předměty, které lze koupit a pomáhají ve financování hry do budoucna. Vaše neustávající podpora je opravdu úžasná a velmi oceňována!
Komentáře
#1 | twice dne 01.02.2013 07:18:59
když by si potřeboval píchnout s nějakou grafiku do hlavičky do článku .. stačí napsat .. tím nijak nenaznačuju že by byla teď nějak zlá Å klebící se
#2 | Asura23 dne 01.02.2013 11:36:45
Pokud máš nějaký obrázky, ikony, ... co by se hodily k článkům o PoE, tak určitě sem s nima,....
Páč když takovejhle článek dopřeložim, tak už se mi většinou nechce k tomu nic malovat.....
#3 | twice dne 01.02.2013 13:01:48
no hele přímo ktomu nic nemám , ale jako druhou práci mám grafiku, takže pro mě není problém něco vytvořit .. a rád přispěju k začínající komunitě .. Mohli bysme se třeba domluvit tak, že jak by ses blížil k vydání nějakýho článku, napsal by si mi na icq nebo na jiném médiu a já ti něco zpunktoval Úsměv neboj, za určitou kvalitu ručím... třeba alchemy orby Å klebící se .. a nebo by se dala vymyslet určitá šablona aby to mělo pokaždý podobný řád .. stačí se domluvit .. pm
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 100% [9 Hlasů]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 0% [Žádné hlasy]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright Asura23 © 2013

Grinding Gear Games Logo
rss
Vygenerované za: 0.26 sekund
1,108,339 návštěv