Path of Exile
Diskuze fóra
Nejnovější
Two hand Axe - skill...
Guild
Prosím o radu.(Ranger)
kralovna
instalace path of exile
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Anketa
Jaké povolání vás nejvíc baví?

[122]
Marauder
17%
Marauder

[171]
Witch
24%
Witch

[136]
Ranger
19%
Ranger

[93]
Duelist
13%
Duelist

[98]
Templar
14%
Templar

[99]
Shadow
14%
Shadow

Hlasovalo: 719
Pro hlasování musíte být přihlášeni.


Archív anket
Přihlášení
Jméno

Heslo



Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 2,337
Nejnovější člen: stistkoCze
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

14.04.2019 23:15:23
ještě tu někdo existuje?

12.01.2017 22:30:40
nyx.cz hofyland.cz ::: jeste nekde to zije? cz+sk exajlu jsou stovky, ale tu su něni :

12.01.2017 22:28:24
mrtvo, co?

31.03.2016 20:19:53
To je velká škoda... a je někde CZ komunita okolo POE... rád bych položil pár dotazů a i nějaká rada

19.03.2016 10:29:15
Bohuzel uz nekolik let ne.

Soutěže - 1.Sezóna
Path of Exile

Závodní ligy v Path of Exile byly populární již během uzavřené bety, kdy se většinou polovina aktivní populace serveru dala dohromady a soutěžili mezi sebou o hodnotné ceny. Během prvního měsíce otevřené bety jsme se zaměřili hlavně na stabilizaci serveru a problémy které se objevili s přílivem nových hráčů. Nyní jsme již připraveni se pustit do pravidelných soutěží.

Každý jednotlivý závod bude probíhat v nově vytvořené lize, která může být přístupná v rozmezí od jedné hodiny až po jeden týden. Každá tato liga bude mít svoji vlastní ekonomiku a bude se začínat s novými postavami. Vaše současné postavy a finance vám v těchto závodech nepomůžou, jde čistě o vaše schopnosti a samozřejmě o štěstí na předměty. V soutěžích budou většinou odměněni hráči, kteří se dostanou na nejvyšší úroveň, kde to bude ještě rozděleno dle povolání. Budou také odměny za nejrychleji splněné úkoly, nebo vyčištění určitých oblastní od nepřátel.

Namísto toho, abychom provozovali závody jednotlivě, rozhodli jsme se vytvořit sezónu, do které si jednotlivé akce naplánujeme. První začíná již tento pátek 22.2.2013 od 18h. Každý závod má svá pravidla pro odměňování, ale většinou jsou odměněni hráči, kteří nabírají největší množství zkušeností během soutěže. Jsou zde také odměny za splnění některých vedlejších úkolů, například pro hráče kteří jako první zabijí určitého bosse, nebo pro hráče kteří budou mezi prvními, co vyčistí určité lokace od nepřátel.


>> Kalendář všech soutěží 1.Sezóny Path of Exile <<
(Všechny uvedené časy jsou aktualizovány dle vašeho časového pásma, takže nemusíte nic přepočítávat)

V minulých soutěžích jsme jako odměny používaly různé orby a předměty, které se používají pro nákup nebo vylepšování předmětů. Bohužel jsme zjistili, že časem měl tento způsob nepříznivý dopad na ekonomiku a motivaci hrát více soutěží. Tomu se chceme v otevřené betě vyhnout a tak jsme se rozhodli pro změnu. Pořád chceme, aby se odměny ze soutěží dali vyměňovat mezi hráči, ale chceme aby si oni sami určili jakou hodnotu budou mít.

Jako odměny jsou různé unikátní předměty a pak základní předměty s unikátním vzhledem, které lze velmi dobře vylepšovat. Všechny tyto předměty mají naprosto unikátní vzhled a lze je získat pouze během dané sezóny, další sezóna bude obsahovat jiné předměty jako odměny. I když užitečná hodnota těchto předmětů není příliš vysoká, jsou tyto předměty zvláštní svým unikátním designem. Jednoduše řečeno tyto předměty lze získat i normálně ve hře, ale s jiným obyčejnějším vzhledem. Vytváříme tak možnost získat sběratelské edice různých předmětů, které budou velmi vzácné. Všechny předměty mají hodnotu „item level“ na 100, takže nejsou nijak omezeny pro jejich vylepšování. Počet socketů a hodnoty kouzelných vlastností předmětů jsou náhodné, ty které jsou zobrazené na officiálním webu jsou pouze pro představu.

Krátce po ukončení každého závodu budou hráčům přiděleny body „Reward Points“(již jen RP) na základě jejich úspěšnosti v soutěži. RP nemají nic společného s body, které získáváte za vaše příspěvky a nakupujete za ně předměty. Unikátní předměty získáte okamžitě, jakmile dosáhnete určité hodnoty RP. Například první předmět získáte jakmile dosáhnete 15 RP, což by zkušený hráč měl získat již během několika soutěží (nebo dokonce i za jedinou soutěž pro některého velmi zkušeného hráče se štěstím).

RP nejsou přeneseny mezi jednotlivými sezónami. Každá sezóna začne s novými předměty a pěkně od začátku. Váš účet ale zaznamenává celkový počet získaných RP ze všech sezón, kterých jste se zůčastnili a časem díky nim můžete získat jiné unikátní ceny.

Během uzavřené bety jsme měli jako odměnu v soutěžích pro nejlepší hráče od každého povolání unikátní amulet „Demigod’s Presence“. Chceme udržet tento koncept ale s novým předmětem, který bude pro většinu menších závodů „Demigod’s Triumph“ což je unikátní zlatá čelenka. Stejně jako ostatní předměty, lze tuto čelenku/helmu vyměňovat s ostatními hráči.

Také přidáme kompletní statistiku RP pro každou sezónu, takže budete moct vidět jaký herní účet má nejvíce bodů a umožní nám to sledovat kolik hráčů dostalo unikátní předměty. Současně uvažujeme o tom, že nejlepším 20ti hráčům za sezónu dáme „Demigod’s Triumph“ s vylepšenym designem. Další informace budou k dispozici, jakmile zprovozníme statistiku na webu.

Budou také ceny za dosažení určitého počtu RP, které se budou počítat ze všech sezón, takže pokud to s námi vydržíte a budete se pravidelně zůčastňovat soutěží, získáte tak šanci na obdržení dalších unikátních cen. Zatím jsme oficiálně neoznámili žádné detaily ohledně těchto odměn, ale to také můžeme očekávat již brzy.

V současné sezóně jsme do 44 dnů namačkali celkem 109 soutěží. Soutěže probíhají vždycky v předem určených časech aby jsme poskytli možnost se zúčastnit všem hráčům po celém světě. Tyto časy pak můžou být jiné v dalších sezónách v závislosti na reakcích hráčů. Většina soutěží trvá 1 až 4 hodiny. Máme dvě unikátní soutěže, které trvají týden.

Uvědomujeme si, že hráči, kteří se budou zúčastňovat více soutěží mají více šancí na nějakou výhru, ale tomu je tak všude. Je dobré si uvědomit, že lze získat pěkné ceny i když máte čas se zúčastnit třeba jen jednou za týden.

Vyhrazujeme si právo změnit hodnotu RP za odměny v závislosti na reakcích a komentářích hráčů, takže se během sezóny můžou tyto hodnoty upravovat. Pokud jde o hodnoty RP, které je třeba vyhrát pro získání unikátního předměty, ty se měnit nebudou jakmile sezóna začne.

Máme pro vás připraveno několik zajímavých druhů soutěžních lig. Mimo nastavení ligy pro sólo hru, hru v partě a turbo mód(kdy monstra způsobují zvýšené zranění) plánujeme i některé zajímavější možnosti. Uvažujeme o ligách „Burning Grounds“ (kde ve všech lokacích jsou hořící plochy, které zraňují hráče když v nich stojí) a „Blood Magic“ (kde hráči nemají manu a při kouzlení ztrácí zdraví). Zatím můžete očekávat že většina(možná i všechny) závody budou v módu HARDCORE.(když vaše postava zemře, vypadává ze závodu a pokud chcete závodit dál musíte si udělat novou)

Přejeme vám hodně štestí a doufám že se často uvidíme ve hře, sami budeme hrát tak často jak jen to bude možné.

Komentáře
#1 | twice dne 21.02.2013 08:29:34
paráda Úsměv akorát ale tyhle závody budou hrotit hrozný závisláci .. naškudlit si nějaký množství pointů nebude moc fun Å klebící se
#2 | Fru-fru dne 21.02.2013 17:28:58
Taky mi to nepřijde moc casual friendly :-(....škoda, času moc není a než něco naškudlím, tak to bude doba..ale nápad jak to vymyslet lépe nemám :-)
#3 | lionhart dne 22.02.2013 10:25:10
ale jo za ten mesic a pul staci dat 10 race (klidne hodinovych) na minimalni level a hned mate druhou odmenu (ta se mi libi hodne) a kdo chce vic, tak musi hrat, tak to je a vzdy bylo a bude. Nic neni zadarmo Mrknutí
PS: diky za preklad
#4 | twice dne 22.02.2013 11:48:47
jop, taky si na ten item brousím zuby Úsměv .. je rozdíl mezi tím, hru hrát a hru fetovat Å klebící se Ale jako vklidu, jsem rád že ta hra má co nabídnout běžným hráčům i nerdům Úsměv
#5 | RedDwarf_Cz dne 23.02.2013 09:09:19
Na hovno jsou ty časy vzhledem k posunu. Snad bude nějaká sezóna s časy přijatelnými pro nás evropany.
#6 | lukino805 dne 17.03.2013 13:26:24
Dneska na 1h race jsem se ptal, admin říkal že časy se budou měnit, ať mají šanci všichni
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2019 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright Asura23 © 2013

Grinding Gear Games Logo
rss
Vygenerované za: 0.25 sekund
1,108,291 návštěv