Path of Exile
Diskuze fóra
Nejnovější
Two hand Axe - skill...
Guild
Prosím o radu.(Ranger)
kralovna
instalace path of exile
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Anketa
Jaké povolání vás nejvíc baví?

[122]
Marauder
17%
Marauder

[171]
Witch
24%
Witch

[136]
Ranger
19%
Ranger

[93]
Duelist
13%
Duelist

[98]
Templar
14%
Templar

[99]
Shadow
14%
Shadow

Hlasovalo: 719
Pro hlasování musíte být přihlášeni.


Archív anket
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 2,337
Nejnovější člen: stistkoCze
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

14.04.2019 23:15:23
ještě tu někdo existuje?

12.01.2017 22:30:40
nyx.cz hofyland.cz ::: jeste nekde to zije? cz+sk exajlu jsou stovky, ale tu su něni :

12.01.2017 22:28:24
mrtvo, co?

31.03.2016 20:19:53
To je velká škoda... a je někde CZ komunita okolo POE... rád bych položil pár dotazů a i nějaká rada

19.03.2016 10:29:15
Bohuzel uz nekolik let ne.

Beta Verze 0.11.0
Path of Exile
Takže se nyní nacházíme přibližně v polovině otevřené Bety. Vydali jsme celkem 9 velkých aktualizací a 24 menších záplat. Již nějakou dobu plánujeve mnohem větší aktualizaci, která posune hru do druhé fáze otevřené Bety. Verze 0.11.0 která přijde ve středu 5.6.2013 obsahuje dvě nové 4-měsíční ligy se speciálními pravidly a exkluzivními odměnami, dále přnáší značné změny ve vybalancování hry (zvlášť zaměřené na zranění způsobené monstry a hodnoty zdraví hráčů), nový způsob přiřazování předmětů v partách, možnost si zobrazit zdraví (health-bar) monster, nový předmět pro obchodování (orb) a mnoho dalšího.

Celý seznam změn naleznete pod následujícím odkazem, zatím pouze v angličtině.
>> 0.11.0 Patch Notes <<


Nové ligy Anarchy a Onslaught

pic1 Největším lákadlem pro verzi 0.11.0 jsou dvě nové ligy, které budou v provozu 4 měsíce a spustí se v noci z pátka 7.června(Juna) na sobotu 8.června(Juna). Tyto ligy mají své vlastní pravidla a dokonce v nich padají některé unikátní předměty, které v normální lize nezískáte. Dále představujeme systém 'Challenges' což, je sada úkolů které můžete/nemusíte ve plnit. Jsou vytvořené tak, aby dalo opravdu zabrat je splnit úplně všechny, ale věříme že se to některým hráčům podaří splnit do října kdy vyjde pokračování 3.aktu.

pic2 V Anarchy lize se korupce rozšířila i do myslí některých vyvrženců a obrátila je proti ostatním. Jak budete putovat světem budete náhodně potkávat tyto serverem ovládané postavy, které budou používat všechny schopnosti a předměty, které jsou dostupné ostatním hráčům. Pokud se vám podaří nějakého zabít, vypadně z nich velké množství předmětů, kouzelných i lepších, prostě celé vybavení postavy.

Onslaught liga má hardcore pravidla, takže když v ní hráč zemře, bude přesunut do standartní (ne do Anarchy) ligy. V této lize mají monstra rychlejší útok, kouzlení i pohyb. Je to tak trochu odlehčená soutěžní Turbo liga, kterou jste si mohli již vyzkoušet s tím rozdílem, že trvá 4 měsíce. V této lize zatím nebudete potkávat zkorumpované vyvrhely jako v Anarchy lize, tuto možnost budeme zkoušet v některých příštích soutěžích.

Po ukončení těchto lig budou herní postavy přesunuty z Anarchy ligy do normální a z Onslaught ligy do Hardcore ligy.

Nové předměty

pic3 V Anarchy a V Onslaught lize bude 6 typů nových předmětů, tři prsteny a tři amulety. V těchto ligách nebudou k dispozici Onyx Amulety a Prismatic Prsteny.

Nové ligy také budou obsahovat některé pro ně specifické unikátní předměty, které nebude možné zísat v normální nebo v hardcore lize. Jsou dva specifické unikátní předměty, které padají v obou ligách, dva které padají jen v Anarchy a dva které lze získat jen v Onslaught lize. Některé známé unikátní předměty jsou v těchto ligách blokovány.

Tyto 'pokusy' ve změnách přístupnosti určitých předmětů nejsou jen pro zpestření hry, ale také pro nás abychom od hráčů získali informace, jak se hra hraje s těmito změnami.

Speciální úkoly (challenges)

pic4 Spousta hráčů nás žádá o zavedení systému úspěchů/'archievementů' do hry, ale na to nejsme ještě úplně připraveni a právě tyto ligy poslouží jako pokusný králík při testování první verze tohoto systému. Dali jsme dohromady sadu celkem těžkých úkolů a nazvali jsme je 'Challenges'. Většina z nich se dá splnit v obou ligách, ale jsou zde specifické pro každou ligu. Aby jsme splnili všechny úkoly budete se muset opravdu snažit v obou ligách, aby jste dosáhli maxima během těchto čtyř měsíců.

Úkoly:
1) Zabít 13 zkorumpovaných vyvrhelů (pouze Anarchy liga)
2) Dosáhnout 60.úrovně se všemi povoláními (pouze Onslaught liga)
3) Použít všechny typy map
4) Použít všechny pasivní 'key-nody', schopnosti které zásadněji mění vlastnosti postavy
5) Získat 34 specifických předmětů při obchodování s vendory
6) Kompletně vyčistit všechny lokace od monster pro jednu celou obtížnost
7)Aspoň jednou použít všechny měnové předměty/orby (kromě Mirror of Kalandra)
8) Vlastnit specifický set 90ti unikátních peřdmětů

Počet splněných úkolů je sledován a bude zobrazen na fóru a ve hře v chatu. Hráčům, kterým se podaří splnit všech 8 úkolů do 8.října(Octobera) bude zasláno exkluzivní tričko Path of Exile!

Samozřejmě časem budou i úkoly pro stávající standartní a hardcore ligu.

Zásadní změny

Několik základních prvků hry bylo přepracováno. Snížili jsme způsobené zranění nepřátel a s tím i snížili hodnoty zdraví a energetického štítu hráčům. Dále zvyšování fyzického zranění pomocí pasivních schopností bylo zvýšeno. Také byli posíleny hodnoty pro přidávání obraných schopností jako 'armor'.

K vybalancování těchto změn jsme změnili také spoustu dalších mechanismů hry. Například schopnost 'Acrobatics' sníží hodnotu en.štítu a zbroje(armor) namísto toho aby se úplně zrušily, opasky 'rustic sashes' nyní přidávají 12-24% fyzického zranění namísto 3-5%.

Tyto změny nejvíce ovlivní postavy, které útočí na blízko(meele), ale i některé další podceňované povolání nyní budou silnější.

Jeden kompletní reset pasivních schopností

pic5 Kvůli těmto zásadním změnám jsme se rozhodli poskytnou všem již vytvořeným postavám možnost kompletního restartování pasivních schopností. Hráči budou mít po přihlášení tlačítko, kterým můžou pouze jednou promazat svůj strom pasivních schopností a znova si ho nastavit. Ale pozor, toto tlačítko zmízí jakmile hráč aplikuje pasivní bod, nebo použije 'refund', takže je třeba se co nejdřív rozhodnout zda tuto možnost chcete použít, nejde pokračovat v hraní a doufat, že si schopnosti resetujete někdy jindy. Současně nemáme způsob jak vrátit odměny z úkolů při zabíjení banditů, na tom zatím pracujeme.

Nový předmět pro obchodování - Eternal Orb

pic5 Přidali jsme nový velmi vzácný orb, který poskytuje záchraný bod při vytváření nových předmětů. Při použití orbu na předmět se vytvoří 'otisk' předmětu, pomocí kterého lze obnovit současné vlastnosti a počet socketů. Tento otisk lze poté použít jen na daný předmět a nelze s ním obchodovat.

Tady je několik příkladů, kde se dá využít:
A) Našetřili jste si extrémní množství 'Orb of Fusing' a chcete se pokusit svůj oblíbený předmět s 5ti spojenými sockety vylepšit a spojit všech 6, ale je tady možnost že při použití všech orbů nakonec skončíne s menším počtem spojených socketů než jste začali a tím způsobili, že se vaše postava stane 'nehratelnou'. Eternal orb může obnovit alespoň těch původních 5 spojených socketů, když budete mít opravdu smůlu.
B) Vytváříte nový předmět pomocí Transmutation/Regal/Exalted orbů a bojíte se že po aplikaci posledního Exalted Orbu (přidání nové vlastnosti), dostane předmět nějakou neptrosto zbytečnou vlastnost. Pokud před tím aplikujete Eternal Orb, budete mít možnost tuto poslední změnu předmětu vrátit.
C) Máte super předmět a chtěli byste jeho kopii (pomocí 'Mirror of Kalandra') dát kamarádovi, ale on potřebuje jinou barevnou kombinaci socketů. Pomocí Eternal orbu si uděláte zálohu předmětu, změníte barvy socketů na takové, které váš kamarád potřebuje, uděláte mu kopii a pak si předmět vrátíte do původního stavu pomocí vytvořeného otisku.

Nový způsob přiřazování předmětů v partě

Od verze 0.11.0 budou mít hráči kteří založili partu možnost vybrat způsob, jakým se budou přeřazovat předměty:
1) Free for All - Všechny předměty jsou přístupné okamžitě všem
2) Short Allocation - Současný systém, cenné předměty se náhodně na krátkou dobu přiřadí některému z hráčů který je v blízkosti
3) Permanent Allocation - Cenné předměty jsou přiřazeny některému z hráčů v blízkosti


Přiřazené předměty vidí i ostatní hráči, ale mají je zašedlé.

Jako 'Cenné předměty' jsou současně brány všechny vzácné(žluté) a unitkátní(oranžové) předměty, měna(orby), skill-gemy a mapy. Dále jsou jako cenné předmět brány ty se 4,5 a 6ti spojenými sockety. A nakonec i předměty, které mají vyšší 'item level' než level lokace, ve které se právě nacházíte.

Toto nastavení se aplikuje vždy při vytvoření/vygenerování lokace, takže ho zakladatel party nemůže měnit, když už hráči jsou v lokaci. Po změně nastavení je třeba vždy vytvořit novou lokaci.

Nakonec jsme přidali jedno unikátní pravidlo přiřazování v partě, které platí pro všechna tři nastavení. Hráči který použil svoji mapu(předmět) pro vytvoření lokace, budou přiřazeny všechny obyčené(bílé) mapy, které v lokaci padnou. Ostatní vzácnější mapy(modré a lepší) již podléhají danému nastavení.

V každém případě všechny přiřazené předměty budou všem přístupné, když daný hráč opustí lokaci nebo po uplynutí 5-ti minut.

Možnost zobrazovat zdraví

pic6 Od verze 0.11.0 budou mít hráči možnost si zapnout zobrazení zdraví všech monster nebo i spojenců. S touto možností jsme již nějakou dobu experimentovali a nyní myslíme, že je to ve stavu, kdy to můžeme pustit mezi hráče. Zdraví nepřátel je zobrazené pouze, jakmile jsou aspoň trochu zraněni. Toto bude také užitečné pro hráče, kteří vyvolávají hodně moster, že budou mít lepší přehled o jejich hodnotě zdraví.Komentáře
#1 | RedDwarf_Cz dne 05.06.2013 22:12:46
Tu anarchy vyzkouším. Víc bych bral potkávat ostatní hráče a zabíjet se, snad se jednou dočkáme. A díky za překlad.
#2 | lionhart dne 06.06.2013 15:09:49
pekny pekny pekny, sice bych bral Anarchy HC ligu, ale co se da delat, zkousnu ji i bez toho. Uvidime a zase nejaky cas budem aktivne hrat :-) Diky za preklad skvela prace
#3 | SatyrielCZ dne 17.06.2013 11:00:51
Zdravím všechny příznivce této skvělé gamesy!! Úsměv neuveřitelné jak mě to baví Úsměv je skvělé že je někdo tak ochotný a dává sem tyto info a překlady Úsměv moc díky!!! je to super!!! Anarchy jedu jak jen mohu a je to super!! určitě moc fajn nápad, s tím že udělaly ty ligy, Jsem zvědávý co nás ještě čeká Úsměv Úsměv stále ještě se v některých věcech hledám a rozkoukávám a pořád se hrnou samé novinky Úsměv no nemám tolik času stále ale snažím se abych nebyl pozadu Úsměv

Exile Forever!!! Å klebící se Å klebící se good FIght! Å klebící se
#4 | Serepes dne 17.06.2013 13:51:57
V první řadě díky za překlad, hned se to čte lépe když si nemusím půlky vět domýšlet Úsměv. Taky jsem začal Anarchy s Duelistou, skvělý nápad, hlavně to potkávání jiných exiláků, padají z nich bezva předměty. Sice jsou to jen boti ale i tak dobré oživení.
#5 | Trorn dne 17.06.2013 17:45:21
Liga jako každá jiná. Rogunové jsou na cruel a výš hard jak prase a pro smolaře jako já padne max 2 rare a to ještě rollnu blbě takže počítám tak s 1 alt.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright Asura23 © 2013

Grinding Gear Games Logo
rss
Vygenerované za: 0.24 sekund
1,258,674 návštěv