Path of Exile
Diskuze fóra
Nejnovější
Two hand Axe - skill...
Guild
Prosím o radu.(Ranger)
kralovna
instalace path of exile
Nejdiskutovanější
Žádná diskuze
Anketa
Jaké povolání vás nejvíc baví?

[122]
Marauder
17%
Marauder

[171]
Witch
24%
Witch

[136]
Ranger
19%
Ranger

[93]
Duelist
13%
Duelist

[98]
Templar
14%
Templar

[99]
Shadow
14%
Shadow

Hlasovalo: 719
Pro hlasování musíte být přihlášeni.


Archív anket
Přihlášení
Jméno

HesloZapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 2,337
Nejnovější člen: stistkoCze
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

14.04.2019 23:15:23
ještě tu někdo existuje?

12.01.2017 22:30:40
nyx.cz hofyland.cz ::: jeste nekde to zije? cz+sk exajlu jsou stovky, ale tu su něni :

12.01.2017 22:28:24
mrtvo, co?

31.03.2016 20:19:53
To je velká škoda... a je někde CZ komunita okolo POE... rád bych položil pár dotazů a i nějaká rada

19.03.2016 10:29:15
Bohuzel uz nekolik let ne.

Vlastnosti a Povolání
Hra Path of Exile má tři hlavní vlastnosti pro postavy, Sílu, Obratnost a inteligenci. K dispozici jsou 3 postavy, které jsou vyloženě zaměřené na jedinou vlastnost a pak další 3 které jsou zaměřené na kombinaci dvou vlastností.

Síla
Povolání: Marauder
Informace:
Marauder je čistě o hrubé síle a tak je jeho výhodou zvýšené zranění způsobené zbraněmi na blízko a silná těžká zbroj přidává na odolnosti. Monstra zaměřená na sílu jsou mnohem odolnější a je třeba vynaložit větší úsilí, abyste je zabily.

Obratnost
Povolání: Ranger
Informace:
Obratnost vyjadřuje určitou "zručnost" v boji a je doprovázena zvýšenou rychlostí a přesností útoků. Zbroj zaměřená na obratnost zvyšuje šanci se častěji výhýbat nepřátelským útokům. Monstra s vysokou obratností, jsou rychlá a je obtížné je trefit. Často útočí z dálky střelnými zbraněmi.

Inteligence
Povolání: Witch
Informace:
Inteligence je o zkušenosti jak s magií tak s různými nebezpečnými bojovými technikami. Inteligence zvyšuje šanci způsobit kritický zásah a zbroje poskytují nositeli energetický štít, který se obnoví když jste mimo boj. Monstra zaměřená na Inteligenci jsou nějčastěji málo odolní kouzelníci, kteří ale dokážou způsobit značné zranění, pokud se jich co nejrychleji nezbavíte.

Obratnost a Síla
Povolání: Duelist
Informace:
Duelist je kombinací Obratnosti a Síly. Nejčastěji je viděn se dvěma jednoručníma zbraněma, nebo s nějakou střelnou zbraní.Síla a Inteligence
Povolání: Templar
Informace:
Templáři jsou populární jako podpůrné postavy do party, ale i samotní dokáží více než adekvátně fungovat. Vysoká odolnost spojená se sílou a možnost kouzlit různé Aury bez většího omezení, z nich dělá ideální společníky.


Obratnost a Inteligence
Povolání: Shadow
Informace:
Shadow, neboli stín je postavou, která často způsobuje kritické zranění a dokažé se velmi rychle dostat z nebezpečné situace.Může se zdát, že postavy mají před-určený směr, kterým se vydají. Ale v Path of Exile je díky naprosté volnosti hrát s jakoukoli postavou, jakýmkoli způsobem.

Nejsou žádná omezení pro používání výbavy, takže i čarodějnice si může obléknout těžké brnění pokud na to má dostateďnou hodnotu síly. Dobrým příkladem může být Marauder(barbar), který používá kouzelnou hůlku jako hlavní zbraň a funguje výteďně, jak se vidět na videu: Build of the Week 8

Jediným 'větším' rozdílem mezi jednotlivými postavami jsou odměny (skill-gemy) za splněné úkoly. Každá postava dostává za úkoly vvýběr z dané sady gemů. Takže se najdou hráči, kteří začnou určitou postavu jen aby co nejrychleji získali určité schopnosti.Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright Asura23 © 2013

Grinding Gear Games Logo
rss
Vygenerované za: 0.07 sekund
1,258,660 návštěv